O firmie

Historia założenia sklepu ogrodniczego Sójka w Śremie sięga roku 1994, kiedy to Jacek Sójka postanowił zainwestować w swoją pasję do ogrodnictwa. Zaczynał od małego sklepu, jednak szybko zyskał zaufanie klientów i zaczął rozwijać swoją działalność.

W ciągu ponad 28 lat firma zyskała dużą popularność i dobre imię wśród mieszkańców Śremu i okolic. Po przejęciu biznesu przez syna Jacka - Romana, sklep rozwija się wciąż dynamicznie, poszerzając swoją ofertę o nowe produkty i usługi.

Oferta sklepu ogrodniczego Sójka obejmuje szeroki wachlarz artykułów ogrodniczych, w tym nasion, podłoży, nawozów, narzędzi, nawadniania i środków ochrony roślin. Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów, sklep może dostosować swoją ofertę do ich potrzeb i zapewnić satysfakcję z usług.

Firma Sójka zawsze stawia na jakość oferowanych produktów oraz na śledzenie najnowszych trendów w branży ogrodniczej. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala na zachowanie wysokiego standardu usług i ciągłe zwiększanie satysfakcji klientów.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl