Atut Turbo 50ml. Sumin

Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 16,40 zł 16.40
ilość szt

towar niedostępny

Ocena: 0
Kod produktu: 5907102012595

Opis

Atut Turbo

 

Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych.

 

Herbicyd w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania chwastów na terenach nieużytkowanych rolniczo. W skuteczny sposób zwalcza chwasty jedno i dwuliścienne po wschodach oraz wykazuje długotrwałe działanie na jeszcze nie kiełkujące chwasty (nasiona) przez okres 3 - 4 miesięcy. 

Siew lub sadzenie roślin (np. wysiewanie trawników) na powierzchni opryskanej środkiem można wykonać po upływie 3 - 6 miesięcy od jego zastosowania. 

W przypadku siewu lub sadzenia rośliny uprawnej w terminie wcześniejszym niż 6 miesięcy od zastosowania środka konieczne jest przekopanie gleby. Środek charakteryzuje się wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem.

 

Substancja aktywna: diflufenikan - 40 g/l (3,5%) (związek z grupy fenoksynikotynoanilidów), glifosat - 250 g/l (21,9%) (związek z grupy aminofosfonianów).

 

Uprawa

Dawkowanie

Chwasty

Karencja

tereny nieużytkowane

rolniczo (nieutwardzone)

31 ml/100 m2/ 2 l

wody

komosa biała, ostrożeń polny, rumianek pospolity, tasznik pospolity, wiechlina roczna, mniszek pospolity (średnio odporny)

nie dotyczy

 

Prewencja: nie wchodzić do czasu całkowitego wyschnięcia cieczy użytkowej na powierzchni roślin.

Uwaga! Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.

Kupujący oświadcza, iż spełnia warunki wymienione w art. 25 ust.3 pkt 5 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o środkach ochrony roślin oraz posiada przeszkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin w przypadku środków dla użytkowników profesjonalnych. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie. Środki ochrony roślin mogą nabyć jedynie osoby pełnoletnie oraz osoby, które ukończyły szkolenie i posiadają kwalifikacje wymagane dla osób nabywających środki ochrony roślin (art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. ze zmianami). Środki ochrony roślin należy stosować w taki sposób, aby nie stwarzać zagrożenia dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz dla środowiska.. Kupujący środki ochrony roślin musi być osobą trzeźwą. Korzystając z oferty oświadczasz, że spełniasz wyżej wymienione warunki.

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl