Roundup Hobby AL 1l Substral

Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt

towar niedostępny

Ocena: 0
Kod produktu: 5411773159010

Opis

Cechy produktu

  • gotowy do użycia
  • szybki i skuteczny
  • pierwsze efekty już po 6 godzinach

Opis produktu

Najnowsza formulacja. Idealny do punktowego zwalczania chwastów. Przeznaczony do zwalczania perzu właściwego i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych. Pierwsze objawy działania widoczne już po 6 godzinach. Zamieranie chwastów następuje po około 3 tygodniach. Słabo pobierany przez korzenie roślin, w związku z tym nie występuje żadne niebezpieczeństwo dla roślin następczych. 1 litr gotowego produktu wystarczy na opryskanie powierzchni do 30m2.


Jak stosować

Środek przeznaczony do zwalczania perzu właściwego i innych uciążliwych chwastów na terenach ogrodów działkowych i ogródków przydomowych (z wyjątkiem renowacji trawników) oraz również w celu zniszczenia chwastów i zbędnej roślinności rosnącej przy fundamentach budynków, wokół domów, wzdłuż płotów i innych ogrodzeń, między płytami chodników, na terenie obejścia i dróg dojazdowych, wokół drzew i kęp kwiatów, pod żywopłptami i krzewami ozdobnymi.

Środek stosować po wschodach chwastów, przed siewem lub sadzeniem roślin uprawnych. Opryskiwać chwasty aż do całkowitego pokrycia cieczą. Po zastosowaniu środka nie wykonywać żadnych prac uprawowych przez najlepiej okres 2-3 tygodni, najwcześniej można je wykonać po 10 dniach od wystąpienia objawów działania środka. 

W przypadku dostania się środka na części zielone roślin uprawnych następuje ich uszkodzenie, a nawet całkowite zniszczenie. Dlatego szczególnie ważne jest prawidłowe przeprowadzenie opryskiwania, tzn. w dzień bezwietrzny i z zastosowaniem osłon zapobiegawczych zwiewaniu rozpylonej cieczy użytkowej na rośliny uprawne rosnące w pobliżu.

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 15-50 ml/m2.

Maksymalna liczba zabiegów w okresie wegetacyjnym: 1.

Środek stosować pubktowo maksymalnie do 10% przeznaczonej do oprysku powierzchni.


Skład produktu

Zawartość substancji czynnej: 

glifosat - związek z grupy aminofosfonianów - 7,2 g/l (0,71%);

kwas pelargonowy - związek z grupy kwasów alifatycznych - 20,4 g/l (2,0%).

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl